AKCIA K MDŽ - RELAXAČNÁ MASÁŽ HLAVY

!!! LIMITOVANÝ POČET V PREDAJI !!!

♥♥♥ Dopraj si úžasný relax ku Dňu žien! ♥♥♥

Len 10 ks tejto úžasnej masáže je v ponuke za cenu 12€/1ks€!

Štandardná cena je 17,-€/1x25 min. masáž.

Platnosť čerpania je do 30.5.2020.

Táto antistresová masáž hlavy Ti pomôže ľahšie vypnúť, zrelaxovať, naštartovať energiu, pozitívnu náladu a cítiť sa fyzicky aj psychicky lepšie. Pretože zdravie máš len jedno.

Pomocou tejto masáže dochádza k uvoľneniu napätia a stresu, ktorému sme neustále vystavovaní. Pomáha uvoľniť svalstvo krku, ramien a uvoľňuje kožu a podkožie hlavy. Po masáži sa človek cíti uvoľnený, je schopný lepšie sa sústrediť a má jasnejšiu myseľ. Masáž účinkuje ako na telesnej úrovni, tak aj na psychickej úrovni. Ovplyvňuje emócie, upokojuje dušu, podporuje relaxáciu a odbúrava stres.

Je výborná pre ľudí, ktorí mávajú často bolesti hlavy z nervového vypätia a stresov. Je to veľmi upokojujúca a relaxačná masáž.

Dopraj sebe, svojej krajšej polovičke ako darček alebo mamine, sestre, kamarátke tento zážitok, pretože zážitok je NAJVIAC ;-).

 

 

VÝHODNÁ MESAČNÁ PERMANENTKA

 

Cvič mesiac odo dňa zakúpenia za výhodné ceny.

Permanentka na cvičenie podľa vlastného výberu za 79,20€ člen Vital KLUB/ 99,-€ nečlen

Tvoje výhody: 

  • vyberieš si ktorúkoľvek JEDNU hodinu v čase od 7:00 do 21:00 + SOBOTA
  • vyberieš si čokoľvek z ACTIVE služieb - 2 x 30 min.

Permanentka je neprenosná.

 

Čaká Ťa klimatizované štúdio, účinné stroje, zdarma pitný režim a profesionálna obsluha ;-). 

 

 

Vital Studio

Vital ME

Vital ME je súbor programov určených pre spoznanie Vašeho tela, získanie väčšej rovnováhy. Obsahuje hneď niekoľko špecializovaných služieb a úkonov, ktoré sú zamerané na merania, stanovenie procedúr, výživy a cvičení práve pre Vás. Príďte sa presvedčiť, sme tu pre Vás.
Viac

Vital Studio

Vital ACTIVE

Pracujte na svojom tele aktívne. Naše VitalStudio Vám ponúka jedny z top prístrojov určených na reguláciu hmotnosti, podporu stavby organizmu, zdokonalenie postavy, či jednoducho udržanie kondície. 
Viac

Vital Studio

Vital RELAX

Máte ťažký deň? Chcete si oddýchnuť, nemyslieť na nič a nechať sa unášať príjemnými pocitmi? Alebo potrebujete športovú masáž, ktorá Vám pomôže s uvoľnením svalstva? U nás nájdete širokú ponuku rôznych masáží, čaká Vás hneď niekoľko masérov s potrebnou kvalifikáciou a skúsenosťami.
Viac

Vaša cesta ku krajším líniám...

VitalStudio je vzácny súlad regenerácie tela i duše. Každá žena je taká krásna, ako sa cíti a my Vám, vo VitalStudiu, ponúkame dobrý pocit z vykonanej práce na svojom tele a zaslúžený oddych v jednom.