Zostaň zdravý a neváhaj prísť!

Naša prevádzka je registrovaná ako centrum pre regeneráciu a rekondíciu. Ideme podľa režimu základ, max. 10 osôb v jednom okamihu (v oranžovej farbe semaforu).

Hygienické požiadavky a dezinfekcia sú prísne dodriavané. Nemusíš sa obávať navštevovať našu prevádzku ak sa cítiš zdravo :-).

Prines si prosím svoju nádobu na vodu ak potrebuješ piť pri cvičení. Filtrovanú vodu si doplníš v štúdiu. Prípadne si vieš zakúpiť minerálnu vodu, alebo carnitin drink na recepcii.

Ďakujeme že dodržiavaš nariadenia ktoré sú stále v platnosti.

Vital ME

Vital ME

Vital ME je súbor programov určených pre spoznanie Vašeho tela, získanie väčšej rovnováhy. Obsahuje hneď niekoľko špecializovaných služieb a úkonov, ktoré sú zamerané na merania, stanovenie procedúr, výživy a cvičení práve pre Vás. Príďte sa presvedčiť, sme tu pre Vás.
Viac

Vital ACTIVE

Vital ACTIVE

Pracujte na svojom tele aktívne. Naše VitalStudio Vám ponúka jedny z top prístrojov určených na reguláciu hmotnosti, podporu stavby organizmu, zdokonalenie postavy, či jednoducho udržanie kondície.
Viac

Vital RELAX

Vital RELAX

Máte ťažký deň? Chcete si oddýchnuť, nemyslieť na nič a nechať sa unášať príjemnými pocitmi? Alebo potrebujete športovú masáž, ktorá Vám pomôže s uvoľnením svalstva? U nás nájdete širokú ponuku rôznych masáží, čaká Vás hneď niekoľko masérov s potrebnou kvalifikáciou a skúsenosťami.
Viac

Vaša cesta ku krajším líniám…

VitalStudio je vzácny súlad regenerácie tela i duše. Každá žena je taká krásna, ako sa cíti a my Vám, vo VitalStudiu, ponúkame dobrý pocit z vykonanej práce na svojom tele a zaslúžený oddych v jednom.

Copyright © 2014 VitalStudio s.r.o.; All Rights Reserved. WordPress