Vital PLUS

Meranie na prístroji Max Pulse Medicore Vám dotvorí ucelený obraz o Vašom zdravotnom stave.

Osobný zdravotný stav objektívne definuje presnou analýzou autonómneho nervového systému a periférneho krvného obehu. 

Čo meria Max Pulse?

  • HRV tachogram: zaznamenáva kolísanie srdcovej frekvencie počas 3 minút merania. Dokáže odhaliť tachykardiu (zvýšenú srdcovú frekvenciu) alebo bradykardiu (zníženú srdcovú frekvenciu), prípadne srdcovú arytmiu.
  • Tepovú frekvenciu
  • Spektrálnu analýzu variability srdcovej frekvencie: zaznamenáva celkový spektrálny výkon. Pokles môže znamenať zníženú schopnosť termoregulácie a môže súvisieť s hormonálnou dis-balanciou. Zvýšenie môže naznačiť až chronický stres.
  • Vyváženosť autonómneho nervového systému: jeho hlavnou úlohou je dodržiavanie stálosti vnútorného prostredia ľudského tela. Podľa zvýšenej činnosti jednej z jeho vetví môžeme odvodiť predpoklad k rozvoju obezity, diabetu 2. stupňa, infarktu myokardu alebo cievnej mozgovej príhody a pod. a doporučiť úpravu životosprávy k eliminovaniu týchto javov.
  • Výkonovú spektrálnu hustotu: hodnotí jednotlivé komponenty celkového výkonu.
  • Úroveň stresového zaťaženia: ukazuje mieru hladiny fyzického a psychického stresu a mieru odolnosti
  • Stresové skóre: je určené pre analýzu všetkých stresových faktorov. Čím vyššia hodnota (k hodnote 100), tým je organizmus viac vystresovaný a opačne.
  • Celkový stav ciev: znázorňuje zastúpenie jednotlivých typov stavu ciev a mieru ich poškodenia a stav krvnej cirkulácie
  • Indexy vypočítané z APG krivky: vypovedajú o stave a stave starnutia ciev, hodnotí srdcový výkon a pružnosť tepien.
  • Krvnú cirkuláciu a stav ciev

Ako prebieha diagnostika?

Diagnostika trvá 3 minúty a vykonáva sa v sede, bez predchádzajúcej fyzicky alebo psychicky namáhavej činnosti. Informácie prístroj získava cez PPG senzor a spracuje do výsledného výstupu.

Posúdime aktuálnu mieru psychickej záťaže a emocionálneho stresu, schopnosť brániť sa stresu, Vašu psychickú odolnosť a účinnosť odporúčaní po opätovnom kontrolnom meraní.

Vital Studio

Vital ME

Vital ME je súbor programov určených pre spoznanie Vašeho tela, získanie väčšej rovnováhy. Obsahuje hneď niekoľko špecializovaných služieb a úkonov, ktoré sú zamerané na merania, stanovenie procedúr, výživy a cvičení práve pre Vás. Príďte sa presvedčiť, sme tu pre Vás.
Viac

Vital Studio

Vital ACTIVE

Pracujte na svojom tele aktívne. Naše VitalStudio Vám ponúka jedny z top prístrojov určených na reguláciu hmotnosti, podporu stavby organizmu, zdokonalenie postavy, či jednoducho udržanie kondície. 
Viac

Vital Studio

Vital RELAX

Máte ťažký deň? Chcete si oddýchnuť, nemyslieť na nič a nechať sa unášať príjemnými pocitmi? Alebo potrebujete športovú masáž, ktorá Vám pomôže s uvoľnením svalstva? U nás nájdete širokú ponuku rôznych masáží, čaká Vás hneď niekoľko masérov s potrebnou kvalifikáciou a skúsenosťami.
Viac

Vaša cesta ku krajším líniám...

VitalStudio je vzácny súlad regenerácie tela i duše. Každá žena je taká krásna, ako sa cíti a my Vám, vo VitalStudiu, ponúkame dobrý pocit z vykonanej práce na svojom tele a zaslúžený oddych v jednom.