VitalStudio

Vaša cesta ku krajším líniám…

Každá žena je taká krásna, ako sa cíti a my Vám, vo VitalStudiu, ponúkame dobrý pocit z vykonanej práce na svojom tele a zaslúžený oddych v jednom.

Krásne a dobre fungujúce telo neznamená len hodiny namáhavého cvičenia, spojeného s odriekaním si toho, na čo máme chuť. VitalStudio prináša ľahké formy cvičenia, ktoré oveľa účinnejšie napomôžu k strate neželaných centimetrov a úbytku na váhe v krátkom čase.

Ženskému telu vo VitalStudiu dobre rozumieme a preto Vám ponúkame:

  • Vysoko účinné stroje zamerané na zoštíhlenie a vytvarovanie postavy
  • Ľahké ale mimoriadne účinné programy cvičenia
  • Príjemné a diskrétne prostredie
  • Vytvorenie jedálneho lístka na mieru
  • Rôzne druhy masáží pre Vašu dušu a telo
  • Účinné kozmetické prípravky
  • Masážne a formovacie športové oblečenie
  • pre nových klientov je pripravený skvelý DARČEK (v hodnote 20 eur) v podobe vyskúšania dvoch Vital ACTIVE cvičení len za cenu 10€.

VitalStudio je pre ľudí, ktorí sa chcú páčiť a chcú sa o seba starať.

Napísali nám…

 

Pelikán

Pelikán – Spätné ohlasy sú veľmi pozitívne, očakávam ďalší nárast návštevnosti, keďže sa u nás začali šíriť fámy, že u Vás masírujú len muži – a to sa našim chalanom nepáčilo 🙂 Ale overila som si, že máte aj masérku, takže už dúfam budú chodiť aj chalani.

Jana Belokostolská

ZUNO

ZUNO – Naša banka je partnerom VitalStudia už dlhší čas. Pre zamestnancov sprostredkúvame aktívne a relaxačné služby cez darčekové poukážky pri rôznych súťažiach ako výhru. Deň zdravia, ktorý štúdio ponúka, sme využili pri príležitosti Dňa žien začiatkom marca. Celý event spočíval v prepožičaní stroja na cvičenie, ktorý obsluhovala šarmantná asistentka, a “zapožičaní” maséra na niekoľko hodín. Dievčatá mohli okrem ochutnania rôznych dobrôt a ovocia aj vyhrať poukážky na cvičenie. Spoluprácu s VitalStudiom ocení každá spoločnosť, ktorá zamestnáva ľudí, čo vedia oceniť pohyb a zdravý štýl života.

Mária Kécsoová

Renata Mathesová, klientka Relax

Renata Mathesová, klientka Relax – vrelo odporucam vyskusat niektoru z masazi u Shlomiho 🙂 Osobne som vyskusala Multi Styled Massage a zrelaxovala som, ako uz davno nie. Shlomi dobre pozna anatomiu svalov, spaja rozne druhy masaznych technik do dokonalej harmonie pohybov od malicka na nohe az po temeno hlavy. K tomu prijemne prostredie a mily personal! Uz teraz sa tesim na niektoru z dalsich masazi z ponuky:).
1.12.2015

Eva Brhlíková

Eva Brhlíková – nabrala som odvahu a navštívila som Vitalstudio, uz dva týždne aj cvičím, upravila som si pitný režim, čo som veľmi potrebovala, nielen kvôli horúčavám. Kolektív je veľmi milý, vysvetlia, pomôžu, poradia. Možno to s mojou váhou nič nespraví, ale trošku sa rozhýbem po celodennom sedení, je to super, po stresujúcom dni vrelo odporúčam…

ROCHE

ROCHE – Chceme sa Vám veľmi pekne poďakovať za služby, boli sme veľmi spokojní a zamestnancom sa páčili masáže rovnako aj analýzy.

Mária Oráčová – centrála

Ďakujeme za Vaše služby. Analýzy a masáže sa u nás v Diagnostike stretli s veľmi dobrým ohlasom. Dovoľujem si tvrdiť, že masáže mali o trochu väčší úspech :o)

Veľmi príjemný pán masér aj pani na analýzach.

Sona Bohacsekova – pobočka

Klientka na zľavovom portály

Klientka na zľavovom portály – Bola som veľmi milo prekvapená, 30 minút ubehlo ani som nezaregistrovala, mala som dobrý pocit, že pre seba niečo robím. Veľmi kvitujem, že dbajú na pitný režim a prístup je naozaj na vysokej úrovni.

6.3.2015

Boška Rášová

Boška Rášová – veľmi príjemný personál aj prostredie 🙂

Mia Miklošovičová-Ondrušková

Mia Miklošovičová-Ondrušková – Super kočky ktoré tam pracujú príjemne prostredie na cvičenie. Vždy načerpám energiu na ďalšie dni.

Katarina Dreninova Simova

Katarina Dreninova Simova – super ludia čo tam pracujú, poradia, zabavia, skrátka super…

Provident Financial

Provident Financial – Chcela by som sa Vám a Vášmu tímu poďakovať za nás všetkých zúčastnených.

Včerajšok sme si užili. Boli sme veľmi spokojní so službami a tak isto aj s prístupom pracovníkov 🙂 Bolo to veľmi príjemné a dúfame, že ešte budeme mať možnosť využiť vaše služby aj v budúcnosti.

Dzurová Lenka

Vital ME

Vital ME

Vital ME je súbor programov určených pre spoznanie Vašeho tela, získanie väčšej rovnováhy. Obsahuje hneď niekoľko špecializovaných služieb a úkonov, ktoré sú zamerané na merania, stanovenie procedúr, výživy a cvičení práve pre Vás. Príďte sa presvedčiť, sme tu pre Vás.
Viac

Vital ACTIVE

Vital ACTIVE

Pracujte na svojom tele aktívne. Naše VitalStudio Vám ponúka jedny z top prístrojov určených na reguláciu hmotnosti, podporu stavby organizmu, zdokonalenie postavy, či jednoducho udržanie kondície.
Viac

Vital RELAX

Vital RELAX

Máte ťažký deň? Chcete si oddýchnuť, nemyslieť na nič a nechať sa unášať príjemnými pocitmi? Alebo potrebujete športovú masáž, ktorá Vám pomôže s uvoľnením svalstva? U nás nájdete širokú ponuku rôznych masáží, čaká Vás hneď niekoľko masérov s potrebnou kvalifikáciou a skúsenosťami.
Viac

Vaša cesta ku krajším líniám…

VitalStudio je vzácny súlad regenerácie tela i duše. Každá žena je taká krásna, ako sa cíti a my Vám, vo VitalStudiu, ponúkame dobrý pocit z vykonanej práce na svojom tele a zaslúžený oddych v jednom.

Copyright © 2014 VitalStudio s.r.o.; All Rights Reserved. WordPress