Chránená dielňa

VitalStudio má štatút chránenej dielne s garantovaným uplatnením poskytovaných služieb pre Vašu spoločnosť.

Zákon o službách zamestnanosti č. 5 z roku 2004 ukladá pre každého zamestnávateľa s viac ako 20 zamestnancami povinnosť zamestnávať zamestnancov so zdravotným postihnutím.

Pokiaľ túto podmienku nespĺňate ste povinní odviesť odvod za nesplnenie tohto podielu Úradu práce vo výške 0,9 násobku celkovej ceny práce vypočítanej z priemernej mzdy v národnom hospodárstve za prvý až tretí štvrťrok v uplynulom roku.

Chránená dielňa VitalStudio má pre Vás efektívne riešenie – premeňte povinný odvod na príjemný benefit pre Vašich zamestnancov a obchodných partnerov.

Celková suma objednávky zadanej v chránenej dielni VitalStudia je nižšia oproti odvodu a predstavuje 0,8 násobok celkovej ceny práce vypočítanej z priemernej mzdy. Pre rok 2022 je odvod 1423,-€/1os. a zakázka 1265,-€/1 os. čo je o 158,-€ pre vás výhodnejšie.

Ak Vaša spoločnosť zamestnáva 20 a viac zamestnancov, je podľa Zákona č. 5/2004 o službách zamestnanosti povinná zamestnávať 3,2% zdravotne postihnutých občanov.

Ak tak neurobí, musí za každého takéhoto chýbajúceho zamestnanca zaplatiť odvody štátu za neplnenie si povinného podielu zamestnávania občanov so zdravotným postihnutím.

Druhou možnosťou je využiť náhradné plnenie a kupovať služby chránenej dielne, ktorá zamestnáva ľudí so zdravotným hendikepom.

Vaša spoločnosť nákupom služieb v chránenej dielni VitalStudio:

1.vyhne sa zákonným odvodom – za nezamestnávanie občanov so ZŤP,

2.získa pre svojich zamestnancov, alebo obchodných partnerov atraktívne benefity – masáže, cvičenia, analýzy tela, darčekové poukazy

3.podporí zamestnávanie zdravotne ťažko hendikepovaných

V prípade otázok nás prosím neváhajte kontaktovať na emailovej adrese rusnakova@vitalstudio.sk

Ako darček máme pre Vás jednu 30 min. PROMO masáž na zoznámenie sa s našimi službami :).

Vital ME

Vital ME

Vital ME je súbor programov určených pre spoznanie Vašeho tela, získanie väčšej rovnováhy. Obsahuje hneď niekoľko špecializovaných služieb a úkonov, ktoré sú zamerané na merania, stanovenie procedúr, výživy a cvičení práve pre Vás. Príďte sa presvedčiť, sme tu pre Vás.
Viac

Vital ACTIVE

Vital ACTIVE

Pracujte na svojom tele aktívne. Naše VitalStudio Vám ponúka jedny z top prístrojov určených na reguláciu hmotnosti, podporu stavby organizmu, zdokonalenie postavy, či jednoducho udržanie kondície.
Viac

Vital RELAX

Vital RELAX

Máte ťažký deň? Chcete si oddýchnuť, nemyslieť na nič a nechať sa unášať príjemnými pocitmi? Alebo potrebujete športovú masáž, ktorá Vám pomôže s uvoľnením svalstva? U nás nájdete širokú ponuku rôznych masáží, čaká Vás hneď niekoľko masérov s potrebnou kvalifikáciou a skúsenosťami.
Viac

Vaša cesta ku krajším líniám…

VitalStudio je vzácny súlad regenerácie tela i duše. Každá žena je taká krásna, ako sa cíti a my Vám, vo VitalStudiu, ponúkame dobrý pocit z vykonanej práce na svojom tele a zaslúžený oddych v jednom.

Copyright © 2014 VitalStudio s.r.o.; All Rights Reserved. WordPress