Relaxačná masáž tváre a hlavy 30 min.

Táto antistresová masáž hlavy sa zameriava na ramená, plecia, hlavu, vlasy, uši, krk a tvár. Masáž hlavy sa robí v rovnomernom rytme, zľahka, jemne, tak aby sa uvoľnilo nahromadené napätie. Pomocou tejto masáže dochádza k uvoľneniu napätia a stresu, ktorému sme neustále vystavovaní. Pomáha uvoľniť svalstvo krku, ramien a uvoľňuje kožu a podkožie hlavy. Po masáži sa človek cíti uvoľnený, je schopný lepšie sa sústrediť a má jasnejšiu myseľ. Masáž účinkuje ako na telesnej úrovni, tak aj na psychickej úrovni. Ovplyvňuje emócie, upokojuje dušu, podporuje relaxáciu a odbúrava stres. Je výborná pre ľudí, ktorí mávajú často bolesti hlavy z nervového vypätia a stresov.  Je to veľmi upokojujúca a relaxačná masáž.

Masáž hlavy je vhodná ak:

- máte zamestnanie náročné na koncentráciu

- trpíte na migrény a často vás bolí hlava

- zle zaspávate, v noci sa prebúdzate a ráno vstávate nevyspatí

- trápi vás nepríjemný hukot v ušiach

- chcete podporiť rast vlasov a zlepšiť ich kvalitu

- ste pod stálym stresom a tlakom

Vital Studio

Vital ME

Vital ME je súbor programov určených pre spoznanie Vašeho tela, získanie väčšej rovnováhy. Obsahuje hneď niekoľko špecializovaných služieb a úkonov, ktoré sú zamerané na merania, stanovenie procedúr, výživy a cvičení práve pre Vás. Príďte sa presvedčiť, sme tu pre Vás.
Viac

Vital Studio

Vital ACTIVE

Pracujte na svojom tele aktívne. Naše VitalStudio Vám ponúka jedny z top prístrojov určených na reguláciu hmotnosti, podporu stavby organizmu, zdokonalenie postavy, či jednoducho udržanie kondície. 
Viac

Vital Studio

Vital RELAX

Máte ťažký deň? Chcete si oddýchnuť, nemyslieť na nič a nechať sa unášať príjemnými pocitmi? Alebo potrebujete športovú masáž, ktorá Vám pomôže s uvoľnením svalstva? U nás nájdete širokú ponuku rôznych masáží, čaká Vás hneď niekoľko masérov s potrebnou kvalifikáciou a skúsenosťami.
Viac

Vaša cesta ku krajším líniám...

VitalStudio je vzácny súlad regenerácie tela i duše. Každá žena je taká krásna, ako sa cíti a my Vám, vo VitalStudiu, ponúkame dobrý pocit z vykonanej práce na svojom tele a zaslúžený oddych v jednom.