Vital ANALYSE

My sa na Vás pozeráme ako na individualitu – po vyplnení vstupného dotazníka absolvujete meranie na špičkovom prístroji InBody 270, ktorý je jeden z najnovších a najspoľahlivejších prístrojov pre diagnostiku a analýzu zloženia ľudského tela, ktorý používajú medicínsky experti a dietologické centrá po celom svete.

Technológia Inbody je patentovaná ako jediná technológia svojho druhu na svete.

Bezbolestné vyšetrenie tela s pomocou prístroja InBody je založené na stanovení odporu pri neškodnom prietoku elektrického prúdu telom. Použitím 8-bodových dotykových elektród Inbody meria telo po častiach pomocou najpresnejšej technológie DSM-BIA.

Prístroj IN BODY 270 využívame k stanoveniu optimálneho postupu pri chudnutí, pri hodnotení efektu cvičenia i pri poruchách príjmu potravy.

Prístroj IN BODY 270 presne zistí rozloženie segmentálnej svaloviny v horných i dolných končatinách a v oblasti brucha. Počas jedného merania sa dozviete množstvo tuku v tele a jeho presné uloženie v kilogramoch i percentách.

Z diagnostiky podobnej CT vyšetreniu je potom zrejmé kde máte tuk uložený. Či je uložený pod pokožkou alebo vnútri brucha okolo vnútorných orgánov ( pečeň, oblička, črevá ) a či teda predstavuje len kozmetický defekt alebo kardiovaskulárne riziko vzniku náhleho infarktu myokardu či iných kardiovaskulárnych ochorení.

Samotná analýza je rýchla a bezbolestná.
V priebehu chvíle (do 1 minúty) vieme zistiť presné množstvo Vášho kostrového svalstva, presné množstvo tuku vo vašom organizme a jeho rozloženie, množstvo kostí a zadržanej vody v tele, zhodnotí vyváženosť postavy, odmeria množstvo minerálov a kalcia v tele a ich presné proporcionálne rozloženie. Vypočítaný index retencie vody nám pomáha určiť skryté zadržiavanie vody v bunkách či mimo nich a tendenciu k „vnútorným“ opuchom.

Opakovaná analýza pomocou IN BODY 270 umožňuje vyhodnotiť výsledky zmien vo výžive, vývoj dosiahnutý fyzickou záťažou či aplikáciou jednotlivých procedúr.

Bez InBody analýzy nevieme objektívne hodnotiť výsledky pri chudnutí či diétach. Priebežná kontrola umožňuje včas korigovať chyby vedúce len k strate vody, či svalovej hmoty miesto odbúravania tukov.

Pre diétne programy stanoví optimálne zloženie živín a určí hodnoty bazálneho metabolizmu – energetického minima. Určí kalorický príjem, ktorý je potrebný, aby bolo telo ochotné chudnúť.

Inbody upozorní na ukladanie viscerálneho (orgánového) tuku a súvisiace riziká: kardiovaskulárne ochorenia, metabolický syndróm, diabetes, osteoporóza, hromadenie tuku v orgánoch (steatóza), zadržiavanie vody, opuchy, ubúdanie svalovej hmoty.

Na základe nameraných údajov Vám vo VitalStudiu navrhneme optimálny plán cvičenia a príjmu kalórii. Každý takto vypracovaný plán je šitý na mieru každému klientovi tak, aby sa strácali len tuky a nie svalová hmota. Individuálnym plánom stravovania a cvičenia zabránime jo-jo efektu a tvorbe celulitídy. My vieme, že každý sme iný a neexistuje pre všetkých rovnaké riešenie.

IN BODY poskytuje nasledovné výsledky a analýzy:

 • Telesná voda, telesný tuk, svalová hmota, váha
 • BMI, percentuálny podiel telesného tuku, pomer pásu k bokom (WHR)
 • doporučenie minimálnej kalorickej potreby (BMR)
 • Hodnotenie tukového a svalového tkaniva
 • Meranie v jednotlivých telesných častiach stanovené každou frekvenciou zvlášť
 • Vnútrobunková voda, mimo bunková voda, proteíny, kostné / nekostné minerály, tuková hmota, kostná a svalová hmota, beztuková hmota, váha
 • Svalová hmota v jednotlivých telesných častiach, percento svaloviny v jednotlivých častiach tela
 • Viscerálny (vnútrobrušný) tuk
 • Oblasť telesného tuku (rastový graf pre jedincov pod 18 rokov)
 • Nutričná diagnóza (proteíny, minerály, tuk, opuch)
 • Telesná vyváženosť, telesná sila, percento svaloviny v jedn. častiach tela
 • Cieľová váha, kontrola váhy, tuková kontrola, svalová kontrola, stav telesnej zdatnosti, stupeň zdatnosti, stupeň obezity, BCM, BMC, BMR, AC, AMC

Vital ME

Vital ME

Vital ME je súbor programov určených pre spoznanie Vašeho tela, získanie väčšej rovnováhy. Obsahuje hneď niekoľko špecializovaných služieb a úkonov, ktoré sú zamerané na merania, stanovenie procedúr, výživy a cvičení práve pre Vás. Príďte sa presvedčiť, sme tu pre Vás.
Viac

Vital ACTIVE

Vital ACTIVE

Pracujte na svojom tele aktívne. Naše VitalStudio Vám ponúka jedny z top prístrojov určených na reguláciu hmotnosti, podporu stavby organizmu, zdokonalenie postavy, či jednoducho udržanie kondície.
Viac

Vital RELAX

Vital RELAX

Máte ťažký deň? Chcete si oddýchnuť, nemyslieť na nič a nechať sa unášať príjemnými pocitmi? Alebo potrebujete športovú masáž, ktorá Vám pomôže s uvoľnením svalstva? U nás nájdete širokú ponuku rôznych masáží, čaká Vás hneď niekoľko masérov s potrebnou kvalifikáciou a skúsenosťami.
Viac

Vaša cesta ku krajším líniám…

VitalStudio je vzácny súlad regenerácie tela i duše. Každá žena je taká krásna, ako sa cíti a my Vám, vo VitalStudiu, ponúkame dobrý pocit z vykonanej práce na svojom tele a zaslúžený oddych v jednom.

Copyright © 2014 VitalStudio s.r.o.; All Rights Reserved. WordPress