LYMFODRENÁŽ

Čo to je?

Lymfodrenáž je veľmi príjemná tlaková masáž, pri ktorej môžete relaxovať a pritom robíte niečo pre svoje zdravie a krásu. Stroj s názvom Lymfoven, vytvára postupujúcou tlakovou vlnou masáž od chodidiel po úroveň pásu. Procedúra spočíva v natiahnutí špeciálnych lymfodrenážnych „nohavíc“, v ktorých pôsobením stanoveného tlaku na jednotlivé komory dochádza k zlepšeniu priechodnosti lymfy, čo sa prejavuje lepším prekrvením a výrazným úbytkom celulitídy. Jedna aplikácia trvá 30 minút.

Prečo vyskúšať tento prístroj?

Lymfa má pre zdravie ľudského organizmu veľký význam, nakoľko práve lymfatickou cestou sa odplavujú z ľudského organizmu toxické látky. Tlakovou masážou sa uvoľnia lymfatické uzliny, spriechodnia sa cievy a aktivuje sa lymfatický systém, čím sa odpadové látky a toxíny posúvajú postupne až do hlavného lymfatického centra, kde sa lymfatický obeh spája s krvným. Krvou sa lymfa dostáva do pečene, kde nastáva recyklácia, živiny, stavebné látky a vitamíny sa vracajú späť do krvného obehu, odpad a toxické látky sa prostredníctvom obličiek dostanú z tela von.

Aké výsledky môžete dosiahnuť?

 • aktivuje sa lymfatický systém, krvný obeh
 • je účinná pri zmenšení obvodu stehien a brucha
 • spevňuje brušné svaly po pôrode
 • pomáha pri znižovaní telesnej hmotnosti a tvarovaní postavy
 • odstraňuje celulitídu a lymfatické opuchy
 • ako prevencia proti kŕčovým žilám, opuchoch rôzneho druhu, syndróme ťažkých nôh
 • detoxikuje organizmus

Odporúčaný tréning je minimálne 10 cvičení 2-3x týždenne po 30 minút.

Pre maximálny účinok odporúčame používať anticelulitídový krém a dostatočný pitný režim.

Čo so sebou?

Ľahké športové oblečenie a ponožky. Možnosť zakúpenia hygienického nohavicového návleku.

Kontraindikácie

 • opuchy spôsobené ochoreniami srdca, pečene, ľadvín
 • akútne vírusové alebo bakteriálne ochorenie
 • akútne žilové ochorenie
 • tehotenstvo
 • onkologické ochorenia
Vital ME

Vital ME

Vital ME je súbor programov určených pre spoznanie Vašeho tela, získanie väčšej rovnováhy. Obsahuje hneď niekoľko špecializovaných služieb a úkonov, ktoré sú zamerané na merania, stanovenie procedúr, výživy a cvičení práve pre Vás. Príďte sa presvedčiť, sme tu pre Vás.
Viac

Vital ACTIVE

Vital ACTIVE

Pracujte na svojom tele aktívne. Naše VitalStudio Vám ponúka jedny z top prístrojov určených na reguláciu hmotnosti, podporu stavby organizmu, zdokonalenie postavy, či jednoducho udržanie kondície.
Viac

Vital RELAX

Vital RELAX

Máte ťažký deň? Chcete si oddýchnuť, nemyslieť na nič a nechať sa unášať príjemnými pocitmi? Alebo potrebujete športovú masáž, ktorá Vám pomôže s uvoľnením svalstva? U nás nájdete širokú ponuku rôznych masáží, čaká Vás hneď niekoľko masérov s potrebnou kvalifikáciou a skúsenosťami.
Viac

Vaša cesta ku krajším líniám…

VitalStudio je vzácny súlad regenerácie tela i duše. Každá žena je taká krásna, ako sa cíti a my Vám, vo VitalStudiu, ponúkame dobrý pocit z vykonanej práce na svojom tele a zaslúžený oddych v jednom.

Copyright © 2014 VitalStudio s.r.o.; All Rights Reserved. WordPress