VIBRA

Čo to je?

Vibra je prístroj, ktorý pracuje na základe vibrujúcej platformy, prostredníctvom ktorej dochádza ku kontrakcii svalov. Vďaka tejto rýchlej kontrakcii rôznych svalových skupín cvičenie trvá len 20 minút a pritom je mimoriadne účinné.

Prečo vyskúšať tento prístroj?

Základom je vibračná platforma, na ktorej robíte odporúčané pozície. Vďaka pôsobeniu vibrácii, dochádza k rýchlemu striedaniu sťahu a uvoľnenia svalu. Táto vysoká frekvencia vibrácie umožňuje, že cvičenie trvá len 20 minút.

Aké výsledky môžete dosiahnuť?

  • Spevnenie a posilnenie ochabnutého svalstva predovšetkým na stehnách, lýtkach, rukách a aj bruchu, zadku
  • Precvičenie a tvarovanie 100% svalových vlákien
  • Nárast svalovej sily, švihu a výdrže
  • Zvýšené spaľovanie podkožného tuku
  • Eliminácia celulitídy

Odporúčaný tréning je minimálne 15 cvičení 3x týždenne po 20 minút spolu s cvičením na prístrojoch VacuShape/Eliptér/VacuFit/VacuRing/FatMagic//Lymfodrenáž

Čo so sebou?

Športové oblečenie, ponožky, a uterák

Kontraindikácie

  • horúčkovité stavy
  • osteoporóza
  • ochorenia pohybového ústrojenstva
Vital ME

Vital ME

Vital ME je súbor programov určených pre spoznanie Vašeho tela, získanie väčšej rovnováhy. Obsahuje hneď niekoľko špecializovaných služieb a úkonov, ktoré sú zamerané na merania, stanovenie procedúr, výživy a cvičení práve pre Vás. Príďte sa presvedčiť, sme tu pre Vás.
Viac

Vital ACTIVE

Vital ACTIVE

Pracujte na svojom tele aktívne. Naše VitalStudio Vám ponúka jedny z top prístrojov určených na reguláciu hmotnosti, podporu stavby organizmu, zdokonalenie postavy, či jednoducho udržanie kondície.
Viac

Vital RELAX

Vital RELAX

Máte ťažký deň? Chcete si oddýchnuť, nemyslieť na nič a nechať sa unášať príjemnými pocitmi? Alebo potrebujete športovú masáž, ktorá Vám pomôže s uvoľnením svalstva? U nás nájdete širokú ponuku rôznych masáží, čaká Vás hneď niekoľko masérov s potrebnou kvalifikáciou a skúsenosťami.
Viac

Vaša cesta ku krajším líniám…

VitalStudio je vzácny súlad regenerácie tela i duše. Každá žena je taká krásna, ako sa cíti a my Vám, vo VitalStudiu, ponúkame dobrý pocit z vykonanej práce na svojom tele a zaslúžený oddych v jednom.

Copyright © 2014 VitalStudio s.r.o.; All Rights Reserved. WordPress