Masáž pre tehotné dámy

Počas tehotenstva prechádza telo nastávajúcej mamičky rôznymi zmenami. Nie všetky sú však príjemné a mnohé môžu spôsobiť zdravotné komplikácie. Veľmi časté sú bolesti chrbta, opuchy nôh a prstov na rukách.

Na boľavý chrbát pomôže klasická masáž chrbta a šije, pri ktorej budúca mamička môže ležať na boku alebo kľačí na masážnej “kľakačke”. Je vhodné s ňou začať už začiatkom druhého trimestra, aby sa chrbtica mohla takto pripravovať na narastajúcu záťaž.

Pri opuchoch dolných končatín, ktoré sú vo vyšších štádiách tehotenstva časté, pomáha reflexná masáž chodidiel.

Pri rizikovom tehotenstve by ste sa mali o vhodnosti masáže, poradiť so svojim gynekológom.

Vital ME

Vital ME

Vital ME je súbor programov určených pre spoznanie Vašeho tela, získanie väčšej rovnováhy. Obsahuje hneď niekoľko špecializovaných služieb a úkonov, ktoré sú zamerané na merania, stanovenie procedúr, výživy a cvičení práve pre Vás. Príďte sa presvedčiť, sme tu pre Vás.
Viac

Vital ACTIVE

Vital ACTIVE

Pracujte na svojom tele aktívne. Naše VitalStudio Vám ponúka jedny z top prístrojov určených na reguláciu hmotnosti, podporu stavby organizmu, zdokonalenie postavy, či jednoducho udržanie kondície.
Viac

Vital RELAX

Vital RELAX

Máte ťažký deň? Chcete si oddýchnuť, nemyslieť na nič a nechať sa unášať príjemnými pocitmi? Alebo potrebujete športovú masáž, ktorá Vám pomôže s uvoľnením svalstva? U nás nájdete širokú ponuku rôznych masáží, čaká Vás hneď niekoľko masérov s potrebnou kvalifikáciou a skúsenosťami.
Viac

Vaša cesta ku krajším líniám…

VitalStudio je vzácny súlad regenerácie tela i duše. Každá žena je taká krásna, ako sa cíti a my Vám, vo VitalStudiu, ponúkame dobrý pocit z vykonanej práce na svojom tele a zaslúžený oddych v jednom.

Copyright © 2014 VitalStudio s.r.o.; All Rights Reserved. WordPress