Klasická masáž chrbta a rúk s parafínovým zábalom rúk 50 minút

Parafínový zábal rúk:

  • prehreje a uvoľní stuhnuté svaly a kĺby
  • zvýši krvný obeh a otvorí póry
  • odstránia sa odumreté a suché časti pokožky
  • kožu zjemní a dodá jej výživu
  • zvyšuje lokálne prekrvenie a je prvou pomocou pri studených rukách
  • pokožka po takejto kúre oveľa lepšie absorbuje hydratačné a vyživujúce zložky kozmetických prípravkov.

Parafínový zábal pôsobí ako taká malá sauna. Vaše ruky budú krásne oddýchnuté a jemné.

Pomáha aj pri zdravotných ťažkostiach. Napríklad odstraňovať bolesti kĺbov, stuhnutosť svalov, čiastočne pomôže pri chorobách pohybového aparátu, reumatickej artritíde, má pozitívny vplyv na suchú a popraskanú kožu, zjemní hrubú, zatvrdnutú a mozoľovitú pokožku, spevnia sa a ošetria nechty.

Parafínový zábal veľmi dobre pôsobí na nervovú sústavu a v kombinácii s masážou chrbta a rúk je pre Vás veľmi príjemnou relaxáciou.

Vital ME

Vital ME

Vital ME je súbor programov určených pre spoznanie Vašeho tela, získanie väčšej rovnováhy. Obsahuje hneď niekoľko špecializovaných služieb a úkonov, ktoré sú zamerané na merania, stanovenie procedúr, výživy a cvičení práve pre Vás. Príďte sa presvedčiť, sme tu pre Vás.
Viac

Vital ACTIVE

Vital ACTIVE

Pracujte na svojom tele aktívne. Naše VitalStudio Vám ponúka jedny z top prístrojov určených na reguláciu hmotnosti, podporu stavby organizmu, zdokonalenie postavy, či jednoducho udržanie kondície.
Viac

Vital RELAX

Vital RELAX

Máte ťažký deň? Chcete si oddýchnuť, nemyslieť na nič a nechať sa unášať príjemnými pocitmi? Alebo potrebujete športovú masáž, ktorá Vám pomôže s uvoľnením svalstva? U nás nájdete širokú ponuku rôznych masáží, čaká Vás hneď niekoľko masérov s potrebnou kvalifikáciou a skúsenosťami.
Viac

Vaša cesta ku krajším líniám…

VitalStudio je vzácny súlad regenerácie tela i duše. Každá žena je taká krásna, ako sa cíti a my Vám, vo VitalStudiu, ponúkame dobrý pocit z vykonanej práce na svojom tele a zaslúžený oddych v jednom.

Copyright © 2014 VitalStudio s.r.o.; All Rights Reserved. WordPress